HUVIRINGID

Ettevalmistusrühm on eelkooliealistele 3-6- aastastele lastele. Peamine selles vanuses on laulmine, millele lisandub töö rütmi ja koordinatsiooniga. Repertuaaris on eeskätt rahvalaulud – ja tantsud ning vanad laulumängud, mida rikastame rütmipillide, trummide ja plaatpillidega ning väikekandlega.
Olulisel kohal õppetegevuses on improvisatsioon ning esinemised ja kontserdid.
Tunnid toimuvad kaks korda nädalas esmaspäeviti ja kolmapäeviti a´45 minutit.
Soovi korral on võimalik individuaalne pilliõpe (väikekannel, ukulele).
kohti pole
Ettevalmistusrühm Rännaku lasteaias. Peamine selles vanuses on laulmine, millele lisandub töö rütmi ja koordinatsiooniga. Repertuaaris on eeskätt rahvalaulud – ja tantsud ning vanad laulumängud, mida rikastame rütmipillide, trummide ja plaatpillidega ning väikekandlega.
Olulisel kohal õppetegevuses on improvisatsioon ning esinemised ja kontserdid.
Tunnid toimuvad kaks korda nädalas, ühel korral pilliõpe väikses grupis (väikekannel, ukulele, plokkflööt) ja teisel korral rühmatund.

kohti pole
Pilliõpe väikestes 3-4 liikmelistes rühmades toimub üks kord nädalas (45-minutit). Sellele lisandub üks 60-minutline ansamblitund. Repertuaar põhineb peamiselt pärimusmuusikal. Õppeprotsessis on oluline koosmäng teiste pillidega ja esinemised ning kontserdid.    
Õppida saab kitarri, ukulelet, karmoškat, kannelt

kohti pole
Pilliõppe individuaaltund (45 minutit) ja üks ansamblitund (60 minutit) nädalas. Repertuaar toetub peamiselt pärimusmuusikale. Õppeprotsessis on oluline koosmäng teiste pillidega ja esinemised ning kontserdid.    
Õppida saab kitarri, ukulelet, karmoškat, kannelt


kohti.pole
Viiuli õpe.
Viiuliõppe kohatasu on 20.-/kuu (makstakse niikaua, kui õppur on nimekirjas).
Lisandub , kas pooletunnise tunni hind 10.- eur/kord või 45-minutilise tunni hind 15.- eur/kord.
Tulumaksutagastus 20%.

kohti pole

Tunnid täiskasvanutele kokkuleppel õpetajatega.

Registreerima