MEIE TRADITSIOONID

Jõulukontsert Sutlepa kabelis

Kõigil endast lugupidavatel muusikakollektiividel on kindlasti oma jõulukontsert. Nii ka meil.
Kuna pärimuskoolil oma saali ei ole, oleme oma jõulukontserte pidanud erinevates kohtades: Saku Kultuurikeskuses, Glehni lossis, Von Glehni teatris, Kiisa rahvamajas, Nõmme ja Viimsi kirikutes.
On aga üks kindel traditsioon – detsembrikuu kolmandal nädalavahetusel esineme me EVM Sutlepa kabelis. Külmas vanas puukirikus laulmine tekitab erilise õhkkonna ja pärast seda kontserti on alati tunne, et nüüd on pühad käes!

Suvelaagrid

Igal suvel käime erinevates Eestimaa paikades, et avastada nende omapära ja saada aru, kui värvikas ning kultuuriliselt kirju on meie väike maa. Õpime just selle piirkonna laule, pillilugusid ning tantse, saame aimu kohalikust murdest, kommetest, rahvariietest, ajaloost.
Suvel õpitud lood võtame kaasa oma püsirepertuaari.
2017 olime Nelijärvel, 2018 Kihnus, 2019 Setumaal, 2020 Vormsil, 2021 Mulgimaal, 2022 Muhumaal.

Kevadkontsert ja Roheliste Väravate Tänav

Hooaega tuleb väärikalt lõpetada ja talve jooksul õpitud lood ette kanda. Üks meeleolukas kevadkontsert on selleks parim paik. Ka siin oleme otsinud erinevaid paiku, kus esineda.
Iga aasta maikuu viimasel pühapäeval korraldab MTÜ Loov Nõmme kogukonnaüritust Roheliste Väravate Tänav, kust me oleme alati osa võtnud.